Система дозаправки у повітрі як шлях до автономності військово-транспортної авіації
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771382019184100Ключові слова:
система дозаправки літаків у повітрі, гнучкий шланг, конус, жорстка телескопічна труба, конус-датчик, приймач паливаАнотація
Розглянута необхідність автономності роботи літаків військово-транспортної авіації України. Виконано аналіз існуючих конструкцій і запропонована адаптивна модель встановлення систем дозаправки у повітрі на літаках «Ан» української армії, що вже експлуатуються, і тих, які випускатимуться у базовому варіанті. Обґрунтовані перспективы переоснащення літаків з найбільш позитивним впливом на виробництво.
Посилання
Аваков заинтересовал турецкого коллегу украинским Ан-178 [Елек-тронний ресурс] // Електронне джерело. – 2019. – Режим доступу до ресурсу: https://www.segodnya.ua/politics/avakov-zainteresoval-tureckogo-kollegu-ukrainskim-an-178-opublikovany-foto-1334260.html.
МВД Украины закажет 13 новых Ан-178 [Електронний ресурс] // Електронне джерело. – 2019. – Режим доступу до ресурсу: https://delo.ua/business/mvd-ukrainy-zakazhet-13-novyh-an-178-354634/.
Транспортник A400M впервые дозаправился в воздухе [Електронний ресурс] // Електронне джерело. – 2013. – Режим доступу до ресурсу: https://dosug.md/ru/news/97480.
Дозаправка в воздухе стала автоматической [Електронний ресурс] // Електронне джерело. – 2013. – Режим доступу до ресурсу: https://www.popmech.ru/weapon/363062-dozapravka-v-vozduhe-stala-avtomaticheskoy/.
Беспилотный заправщик «Жалящий скат» поднялся в воздух в США [Електронний ресурс] // Електронне джерело. – 2013. – Режим доступу до ресурсу: https://topwar.ru/162664-sozdannyj-na-osnove-sekretnogo-prototipa-zhaljaschij-skat-podnjalsja-v-vozduh.html.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).