ВИГИН КОМПОЗИТНИХ ОБОЛОНОК З УРАХУВАННЯМ НЕЛІНІЙНОГО РОЗПОДІЛУ ПЕРЕМІЩЕНЬ ПО ТОВЩИНІ ЗАПОВНЮВАЧА
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-377129201565604Ключові слова:
композитні оболонки, метод покоординатного спускуАнотація
У роботі представлена методика розрахунку композитних шаруватих оболонок, яка заснована на варіаційно-сітковому підході формування необхідних функціоналів з подальшою мінімізацією їх методом покоординатного спуску, який є методом нелінійного програмування. Побудовані алгоритми чисельного розрахунку відрізняються стійкістю і економічністю з точки зору обчислювальних ресурсів. На прикладі чисельного експерименту була досліджена збіжність рішень.Посилання
Алфутов Н.А., Зиновьев П.А., Попов Б.Г. Расчет многослойных пластин и оболочек из композиционных материалов. М.: Машиностроение, 1984.-264с.
Василенко Н. В. Расчет трехслойных пластин с мягким заполнителем, подверженных статическим и динамическим нагрузкам / Н. В. Василенко, А. Е. Бабенко, С. И. Трубачев / К.: ИПП, Проблемы прочности. 1989.-№2.-С. 71-74.
Зенкевич О. Метод конечных элементов в технике.-М.: Мир.-1975.-541 с.
Бабенко А.Є. Застосування і розвиток метода по координатного спуску в задачах визначення напружено-деформованого стану при статичних та вібраційних навантаженнях .-К: КПИ,1996.-96 с.
Пискунов В.Г., Вериженко В.Е. Линейные и нелинейные задачи расчета слоистых конструкций.-К.: Будівельник, 1986.-176 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).