Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів (або у коментарях для редактора нижче дані необхідні пояснення).
  • Інтернет-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
  • -мова рукопису: українська, англійська;
    - текст відповідає вимогам до стилістики;
    - основні елементи статті повинні бути розміщені у такій послідовності: номер УДК, ініціали та прізвище автора, місце роботи, назва статті, анотації українською та англійською мовами, текст, додатки, якщо вони є, список використаної літератури;
    - в тексті статті необхідно дотримуватись термінології, прийнятої державним стандартом;
    - використовуючи новий термін або абревіатуру, автор повинен розшифрувати та пояснити їх;
    - стаття повинна бути структурована (поділена на розділи із заголовками).
    .

  • Якщо матеріал подається у рецензований розділ журналу, при оформленні файлу подання були виконані інструкції щодо Гарантій сліпого рецензування.

Керівництво для авторів

КЕРІВНИЦТВО ДЛЯ АВТОРІВ

КЕРІВНИЦТВО ДЛЯ АВТОРІВ

До публікації приймаються статті, зміст яких відповідає тематиці збірника.

Текст статті має бути набраний у текстовому редакторі Word (формат .doc/docx). PDF-файли не приймаються. Обсяг матеріалу  8-12 сторінок формату А-4, шрифт TIMES NEW ROMAN 14, інтервал 1. Всі поля статті 2,5 см.       

Структура рукопису:

УДК…

  (у верхньому лівому кутку). УДК повинно відповідати задекларованій тематиці журналу;

Прізвище та ініціали кожного автора, науковий ступінь, вчене звання, посада - друкуються через кому та вирівнюються до лівої межі тексту:

Петренко І.І. 1, інженер, Сало Ю.М. 2, аспірант, Ящук О.Л. 2, д.т.н., професор

Місце роботи авторів, місто, країна, електронна адреса автора (-ів) - друкуються малими літерами (шрифт TIMES NEW ROMAN 14, інтервал 1) через кому:

1– Організація місця роботи, м. Дніпро, Україна, petr@gmail.com

2 – Навчальний заклад місця роботи, м. Київ, Україна, sal@ukr.net

НАЗВА СТАТТІ

Назва має бути короткою і інформативною та не містити скорочень і абревіатур, зворотів. Відображати мету дослідження.

Анотація

Анотація українською мовою.

Анотація обсягом 900 - 1500 знаків (шрифт TIMES NEW ROMAN 12, інтервал 1) подається українською та англійською мовами. Анотація повинна містити такі структурні елементи: проблематика; мета дослідження; методика реалізації; результати дослідження; висновки. Кожна структурна частина анотації має починатися з абзацу. Назви структурних частин анотації, крім мети статті, не зазначаються. До кожної анотації додаються ключові слова (до 5 слів)  відповідною мовою для індексації пошуковими системами. Необхідно, щоб ключові слова були конкретними для Вашої галузі досліджень.

Назва, анотація та ключові слова не повинні містити складних формул, математичних виразів чи позначень.

Ключові слова: до п’яти слів/словосполучень.

 

Анотація англійською мовою.

Ключові слова: до п’яти слів/словосполучень.

 

Вступ

Обґрунтовується актуальність для сучасності: наукової тематики, якій присвячена стаття; теми статті.

Проблемний контекст має коротко відобразити відому інформацію в літературних джерелах (10-20 посилань на джерела) та які питання потребують подальших досліджень. Основна частина посилань має бути на джерела, що опубліковані у останні  5-7 років.

Постановка задачі

Чітко визначається конкретна проблема, яка є предметом дослідження в статті.

Викладення основного матеріалу

В довільній формі розкривається зміст та результати дослідження, застосовані теоретичні методи, програмне та апаратне забезпечення,   проведення експерименту, обробки даних, перевірки адекватності запропонованих моделей тощо.

Формули (рівняння) набираються в MathType або Microsoft Equation (формули, набрані в вбудованому редакторі Word, не приймаються). Вирівнюються по центру тексту і нумеруються в круглих дужках з правого краю. Елементи формул мають бути позначені відповідно до їх функціонального застосування, тобто як формули, а не текст (sinх: sin – функція, х – змінна). Позначення математичних, фізичних та інших величин в тексті та у формулах повинні записуватись курсивом, за винятком sin, cos, tg, ctg тощо; чисел (критеріїв) Re, Nu, Gr, Ar, Pr, Eu тощо; rot, div, grad, const тощо; позначень буквами грецького алфавіту або цифрами. Ширина формули не повинна виходити за межі тексту. Дужки: (), [], {}, | | набирати, використовуючи клавіши клавіатури, за виключенням дужок в багаторівневих частинах формул, де використовувати "шаблони дужок" на панелі інструментів редактора формул.

 

(1)

 

У тексті, таблицях і на рисунках десяткові дроби в англійській мові відокремлюються від цілого числа крапкою, а у кириличних (українській мові) - комою.

 

Рисунки, таблиці  подаються після посилань на них в тексті, або безпосередньо в тексті із зазначенням номера рисунку (Рис.1), чи таблиці (Табл.1) та підпису до нього (неї) на мові статті. Виключення складає ситуація, коли рисунок є скріном з програми та/чи відображенням знятих результатів безпосередньо з приладу. В такому випадку застосовується мова оригіналу. Рисунки, таблиці та підрядкові примітки (виноски) повинні мати безперервну нумерацію по всій статті. Рисунки слід додатково надати окремими файлами в одному з форматів EPS, TIF, JPG, PNG тощо. Треба врахувати, що при друці збірника в форматі А5 малюнки і таблиці зменшуються вдвічі.

                                                                           

Рис. 1. Назва рисунка

 

  Якщо рисунок запозичений, має бути вказане джерело – або у підпису до рисунку, або при посиланні на рисунок в тексті при першому згадуванні.

Оформлення таблиць

Таблиця не повинна виходити за межі тексту. Інтервал в таблиці одинарний. Кожна таблиця повина мати назву шрифтом  bold (напівжирний). Номер таблиці по правому краю (напівжирний, курсив), заголовок – по центру.

Таблиця 1.

Назва таблиці

Абразивний
матеріал

Товщина зразка, мм

Довжина зразка, мм

Величина робочого зазору, мм

Залишкові напруження, МПа

Феромап
630/400 мкм

0,83

65,4

3

51,2

0,84

66,9

3,5

41,0

0,84

68

4

40,2

0,84

65,7

5

29,7

Царамам
630/400 мкм

0,83

67,4

3

85,3

0,85

66,8

4

72,3

0,84

66,8

4,5

49,1

S330
1200/900 мкм

0,83

66,7

3

74,9

0,86

66

4

99,7

0,82

66,7

4,5

94,6

 

В таблиці має бути «шапка»  (головний рядок таблиці, в якому вказують назву граф). Всі дані в таблиці набираються вручну, кожне значення має бути в окремій клітинці. В таблиці не повинно бути порожніх клітинок. Якщо кольорові виділення в таблиці не несуть змістовного навантаження, їх потрібно зняти. Якщо таблиця запозичена, має бути вказане джерело – або у підпису до таблиці, або при посиланні на таблицю в тексті при першому згадуванні.

         Результати дослідження

Подається опис основних результатів дослідження в довільній формі.

         Висновки

 Наводяться ключові підсумки дослідження. Висновки слідують з мети і результатів статті. Вони мають бути чітко обґрунтованими та розкривати зміст і значення отриманих результатів, їх новизну.

Фінансування роботи (при потребі), де приводиться інформація про джерело фінансування робіт, гранти та будь-яку іншу фінансову підтримку досліджень. Необхідно використовувати повні назви наукових установ і спонсоруючих організацій.

Подяка (при потребі), де приводиться загальна інформація про будь-яку допомогу в проведенні досліджень і підготовці статті.

References

Для оформлення бібліографічних описів літературних джерел у списку посилань (references) використовується стиль цитування ІЕЕЕ.

Посилання на літературні джерела в тексті статті наводяться у вигляді порядкового номера у квадратних дужках. У списку посилань назви статей і книг перекладаються англійською мовою (якщо оригінал в кириличному написанні). Прізвища авторів, назви журналів і видавництв подаються в транслітерації.

 

Загальні вимоги до укладання бібліографічного опису джерела посилання:

  • Опис джерела починається з ініціалів автора. Після ініціалів через крапку вказують прізвище автора.
  • Редакторів, укладачів (при необхідності) слід вказувати як авторів.
  • Якщо джерело має двох авторів, наводяться прізвища обох авторів: ініціали імені та через крапку прізвище першого автора, ініціали імені та через крапку прізвище другого автора. Прізвища авторів поєднуються сполучником «та (and)».
  • Якщо джерело має від трьох до шести авторів, слід перелічувати всіх через кому.
  • Якщо джерело має більше шести авторів, перелічуються перші шість, та після прізвища шостого автора використовується «та ін.» (et al.).   
  • Використовувати «та ін.» слід у випадку, коли співавтори не наведені у джерелі.
  • Назву статті наводять з великої літери прямим шрифтом у лапках.
  • В описі статті з періодичного видання та для патенту вказують повну дату – день місяця, місяць, рік – виходу в світ публікації. Якщо дата відсутня, вказують номер видання.
  • Назву книги, або журналу наводять з великої літери курсивом.
  • Якщо поряд з назвою будь-якого друкованого документу  присутня його URL-адреса, в описі наводять і її.
  • Відомості про видання подаються після назви книги через кому.
  • Вказується місце видання, через двокрапки назва видавництва, та через кому - рік видання.
  • До місць видання, які розташовані не на території США, додається країна.
  • Загальна кількість сторінок у описі будь-якого документу не надається.
  • Сторінковий інтервал подається для періодичних видань, збірників, тощо.
  • Для електронних та онлайн-документів наводиться DOI, якщо він вказаний, або URL (електронна адреса).

Приклади оформлення References :

Тип матеріалу

 

Книга

[1] D. Sarunyagate, Ed., Lasers. New York: McGraw-Hill, 1996.

Частина книги

[2] G. O. Young, "Synthetic structure of industrial plastics," in Plastics, 2nd ed., vol. 3, J. Peters, Ed. New York: McGraw-Hill, 1964, pp. 15-64.

eBook

[3] L. Bass, P. Clements, and R. Kazman, Software Architecture in Practice, 2nd ed. Reading, MA: Addison Wesley, 2003. [E-book] Available: Safari e-book.

Стаття  з друкованого видання

[4] G. Liu, K. Y. Lee, and H. F. Jordan, "TDM and TWDM de Bruijn networks and shufflenets for optical communications," IEEE Trans. Comp., vol. 46, pp. 695-701, June 1997.

eJournal (from database)

[5] H. Ayasso and A. Mohammad-Djafari, "Joint NDT Image Restoration and Segmentation Using Gauss–Markov–Potts Prior Models and Variational Bayesian Computation," IEEE Transactions on Image Processing, vol. 19, no. 9, pp. 2265-77, 2010. [Online]. Available: IEEE Xplore, http://www.ieee.org. [Accessed Sept. 10, 2010]. 

eJournal (from internet)

[6] A. Altun, “Understanding hypertext in the context of reading on the web: Language learners’ experience,” Current Issues in Education, vol. 6, no. 12, July, 2005. [Online serial]. Available: http://cie.ed.asu.edu/volume6/number12/. [Accessed Dec. 2, 2007].

Матеріали конференції

[7] L. Liu and H. Miao, "A specification based approach to testing polymorphic attributes," in Formal Methods and Software Engineering: Proceedings of the 6th International Conference on Formal Engineering Methods, ICFEM 2004, Seattle, WA, USA, November 8-12, 2004, J. Davies, W. Schulte, M. Barnett, Eds. Berlin: Springer, 2004. pp. 306-19.

Стаття в газеті (з бази даних)

[8] J. Riley, "Call for new look at skilled migrants," The Australian, p. 35, May 31, 2005. [Online]. Available: Factiva, http://global.factiva.com. [Accessed May 31, 2005].

Технічний звіт

[9] K. E. Elliott and C.M. Greene, "A local adaptive protocol," Argonne National Laboratory, Argonne, France, Tech. Rep. 916-1010-BB, 1997.

Патент

[10] J. P. Wilkinson, “Nonlinear resonant circuit devices,” U.S. Patent 3 624 125, Jul. 16, 1990.

Стандарт

[11] IEEE Criteria for Class IE Electric Systems, IEEE Standard 308, 1969.

Дисертація

[12] J. O. Williams, “Narrow-band analyzer,” Ph.D. dissertation, Dept. Elect. Eng., Harvard Univ., Cambridge,

MA, 1993.

 

 

 

 

 

 

 

ВІДОМОСТІ ПРО АВТОРІВ  

 

 

Українською

Англійською

Прізвище

 

 

Ім’я

 

 

По батькові

 

 

ORCID

 наприклад, http://orcid.org/0000-0002-1825-0097

Науковий ступінь

 

 

Вчене звання

 

 

Місце роботи

(Організація, підрозділ)

 

 

 Назва статті

 

 

Контактний телефон

 

Адреса електронної пошти

 

 

Системи та процеси керування

Системи і засоби навігації, вимірювання та обробки інформації в цих системах

Прилади та методи контролю

Гіроскопічні та інші системи керування об’єктами, умови стабілізації за різних дестабілізуючих факторів збудження

Механіка елементів конструкцій

Висвітлення динамічних процесів у гіроскопічних та інших системах управління об’єктами

Інтелектуальна власність

Висвітлюються статті з інтелектуальної власності, а також цікава інформація, що стосується розвитку  комп'ютерного моделювання літальних апаратів, мобільних роботів, історії технікию

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.