Застосування струменевого закрилка на екраноплані
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-377129201562632Ключові слова:
екраноплан, струменевий закрилок, конструкція, суперциркуляціяАнотація
У статті розглядається задача по застосуванню струменевого закрилка на екраноплані з ціллю покращення його вагових, маневрених характеристик та параметрів стійкості. З отриманих результатів видно, що наявність екрана дає збільшення підіймальної сили, а струменевий закрилок покращує стійкість та керованість даного типу літального апарату (ЛА).
Посилання
Шквар Е. О. Математичне моделювання турбулентних пристінних струменів на рифленій поверхні / Евгеній Олексійович Шквар. // Системи управління, навігації та зв'язку. – 2010. – №2. – С. 152–157.
BAE Systems, Безпілотний літальний аппарат (БПЛА) DEMON [Електронний ресурс] / Cranfield University BAE Systems – Режим доступу до ресурсу: 2. http://www.dailytechinfo.org/military/1715-bespilotnik-demon-pervyj-letatelnyj-apparat-sposobnyj-manevrirovat-bez-ispolzovaniya-rulej-i-yeleronov.html.
Физика экранного эффекта [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: http://engine.aviaport.ru/issues/53/page20.html.
Петров А. В. Энергетические методы увеличения подъемной силы крыла / А. В. Петров., 2011. – 404 с.
Экспериментальный самолет "Фотон" [Електронний ресурс] // СССр – Режим доступу до ресурсу: http://www.airwar.ru/enc/xplane/foton.html.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).