ОЦІНКА АЕРОДИНАМІКИ ПРОФІЛЮ З ЗМІННОЮ КРИВИЗНОЮ
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-377125201260473Ключові слова:
аеродинамічний профіль, відносна кривина профілюАнотація
Застосування адаптивного крила в сучасних конструкціях літака є одним з ефективних рішень, що даютє змогу поліпшити характеристики літального апарату на режимах зльоту та посадки. Існуючі конструкції адаптивних крил досить складні, що утрудняє їх реалізацію в малорозмірних безпілотних літальних апаратах. У статті запропонований варіант реалізації адаптивного крила з механічною деформацією нижньої поверхні. Проведено оцінку характеру змін аеродинамічних параметрів профілю в залежності від кривизни нижньої поверхні і точності її формування.
Посилання
Колесников Г. А. Аэродинамика летательных аппаратов [Текст] //Г. А. Колесников /– М. : Машиностроение, 1969. – 224 с.
Торенбик Э. Проектирование дозвуковых самолетов [Текст] //Э. То-ренбик / – М. : Машиностроение, 1983. – 648 с.
Щуп Т. Решение инженерных задач на ЭВМ [Текст] // Т. Щуп/ – М. : Мир, 1985. – 235 с.
Лебедев А. А. Аэромеханика самолета [Текст] // А. А. Лебедев/ – М. : Государственное издательство оборонной промышленности, 1955 – 471 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).