Очікуване поліпшення експлуатаційних характеристик ЛА с високонесучим крилом малого подовження
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-377128201442390Ключові слова:
літальний апарат, аеродинамічні характеристики, кільцеве крило, панельно-вихровий методАнотація
У статті виконано порівняльний аналіз можливих льотно-технічних характеристик Л.А з несучими поверхнями різних типів. У нашому роботі представлено порівняння результатів чисельного моделювання та фізичного експерименту для трьох різних типів несучих поверхонь: прямого і дископодібного крил, кільцевої несучої поверхні замкнутого типу а також результатів трубних випробувань моделі літака загального призначення класичної схеми (Аеропракт А-20).Посилання
Ударцев Е. П. Эксплуатационная аэродинамика. Траекторные задачи: Учебное пособие. / Е. П. Ударцев, А. М. Переверзев, С. А. Ищенко. // Киев: КМУГА. – 1998. – С. 136.
Флэтчер Д. Вычислительные методы в динамике / Д. Флэтчер. // М. Машиностроение. – 1988. – С. 98.
Мхитарян А. М. “Аэродинамика” / А. М. Мхитарян. // М. Машино-строение. – 1976. – С. 448.
« CS-VLA ». DECISION NO. 2003/18/RM OF THE EXECUTIVE DIRECTOR OF THE AGENCY of 14 November 2003.
Кашафутдинов С. Т. Атлас аэродинамических характеристик крыловых профилей / С. Т. Кашафутдинов, В. Н. Лушин. // Новосибирск. – 1994. – С. 80.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).