ИССЛЕДОВАНИЯ АЭРОДИНАМИЧЕСКИХ ХАРАКТЕРИСТИК ГИБРИДНОГО КРЫЛА
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-377128201441703Ключові слова:
самолет с мягкой несущей поверхностью, аеэродинамические характеристики, деформируемое крыло, метод вычислительной аеродинамики, летательный аппарат, надувное крыло, мягкое крыло, крыло гибрид, дельтапланАнотація
В статье выполнен аэродинамический анализ крыльев, составляющей которых является мягкая и жесткая части в различных ширинах. С целью определения оптимальной ширины мягкой части крыла, а также оценки его эффекта, выполнен эксперимент в аэродинамической трубе.Посилання
Азарьев И. А. Практическая аэродинамика дельтаплана / И. А. Азарьев, Д. С. Горшенин, В. И. Силков. – Москва: Машиностроение, 1992. – 286 с.
Щербонос О. Г. Аеродинамічні характеристики крила з генераторами вихрів в умовах нестаціонарного обтікання: дис. канд. техн. наук: УДК 533.694.73 / Щербонос О. Г. – НАУ. Київ, 2011.
Drela M. Viscous-Inviscid Analysis of Transonic and Low Reynolds Number Airfoils / M. Drela, M. B. Giles. // AIAA Journal
##submission.downloads##
Опубліковано
2015-06-22
Номер
Розділ
Механіка елементів конструкцій
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).