ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАДАНОЇ ТОЧНОСТІ КАЛІБРУВАННЯ ТРИВІСНОГО БЛОКА НАВІГАЦІЙНИХ АКСЕЛЕРОМЕТРІВ НА ОДНОВІСНОМУ ПОВОРОТНОМУ СТЕНДІ
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-377128201438955Ключові слова:
тривісний блок навігаційних акселерометрів, калібрування, математична модель похибок, точностні вимоги до стендового обладнання .Анотація
Розроблена математична модель похибок ідентифікації коефіцієнтів метрологічної моделі блока акселерометрів при його калібруванні на одновісному поворотному стенді. Отримані вирази для визначення вимог до точностних характеристик стендового обладнання, для виконання на ньому калібрування блока навігаційних акселерометрів з заданою точністю.Посилання
Tuck K. (2012) Offset Calibration of the MMA8451, 2, 3Q // Freescale Semiconductor. Document Number: AN4069 Rev.
Шаврин В.В. Калибровка микроэлектромеханических датчиков ускорений и угловых скоростей в бесплатформенных инерциальных навигационных системах/ В.В. Шаврин, А.С. Конаков, В.И. Тисленко // Доклады ТУСУРа. – 2012. - № 1 (25), часть 2 – C.265-269
Успенский В. Б. Метод калибровки акселерометрического измерительного модуля/ В. Б. Успенский, М.В. Некрасова // Вісник НТУУ “КПІ”. Серія: "Приладобудування". – 2012. – № 44. – С. 15 – 23.
Schubert F. (2005) Calibration and Enhancement of Inertial Measurement Units // European Conference Aerospace Sciences (EUCASS). P. 24-28.
Keeyoung C. (2010) Calibration of Inertial Measurement Units Using Pendulum Motion/ C. Keeyoung, J. Se-ah, K. Yongho // Int’l J. of Aeronautical & Space Sci. - P.234–239.
Черняк М. Г. Спосіб калібрування тривісного блока навігаційних акселерометрів на одновісному поворотному стенді/ М. Г. Черняк, В.А. Палюшок // Механика гироскопических систем. – 2013. –№ 26. – С. 5 - 15.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).