ДОСЛІДЖЕННЯ ХАРАКТЕРИСТИК ПЛАНАРНОГО ПРУЖНОГО ПІДВІСУ ОСЬОВОГО МІКРОМЕХАНІЧНОГО АКСЕЛЕРОМЕТРА ПРЯМОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-377127201438037Ключові слова:
микромеханічний акселерометр, пружний підвіс, податливість, жорсткість, масштабний коефіцієнтАнотація
Досліджено механізм виникнення нелінійності масштабного коефіцієнта осьового мікромеханічного акселерометра прямого перетворення і показані способи її усунення.
Посилання
Балабанов І. В. Расчет пространственной упругой системы методом узловой конденсации // І. В. Балабанов, Т. В. Балабанова/ Зб. праць інституту математики НАН України - Київ, 2012.-т9, №1. – С. 7–32.
Феодосьев В. И. Сопротивление материалов // В. И. Феодосьев /-М.:Наука,1979.-560 с.
Бронштейн И.Н. , Семендяев К.А. Справочник по математике. // И. Н. Бронштейн, К. А. Семендяев /-М.: Наука, 1981.- 720 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).