МЕТОДИКА ПЛАНУВАННЯ КАЛІБРУВАЛЬНИХ ВИПРОБУВАНЬ ДАТЧИКІВ КУТОВОЇ ШВИДКОСТІ СИСТЕМ НАВІГАЦІЇ І УПРАВЛІННЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-377127201437941Ключові слова:
датчик кутової швидкостіАнотація
Розглядається задача планування експерименту з визначення теплового дрейфу датчика кутової швидкості. Пропонується методика побудови програми експерименту, що забезпечує виконання ряду загальних і специфічних вимог. Методика заснована на моделюванні спрощеного динамічного процесу зміни внутрішньої температури приладу в залежності від зовнішньої. Результати експерименту підтверджують ефективність розробленої методики.
Посилання
Волынский Д. В. Калибровка волоконно-оптических гироскопов в со-ставе бескарданных инерциальных измерительных модулей // Д. В. Волынский, E. В. Драницына, А. А. Одинцов, А. А. Унтилов / Гироскопия и навигация. – 2012. – №2 (77). – С.56-68.
Емельянцев Г.И. О калибровке бескарданного инерциального измерительного модуля на ВОГ в условиях стенда // Г. И. Емельянцев, Е. В. Драницына, Б. А. Блажнов / Гироскопия и навигация. – 2012. – №3 (78). – С.55-63.
Джашитов В.Э. Математические модели теплового дрейфа гироскопических датчиков инерциальных систем // В. Э. Джашитов, В. М. Панкратов / – СПб.: ГНЦ РФ – ЦНИИ «Электроприбор», 2001. – 150с.
Погорелов С. Ю. Температурное поле резонатора кольцевого лазерного гироскопа при различной конфигурации теплоотводящих элементов // С. Ю. Погорелов, К. Ю. Счастливец и др. / Вестник НТУ «ХПИ». – Харьков, 2005. – №20. – С.3-8.
Погорелов С.Ю. Уточнение расчетной модели кольцевого лазерного гироскопа на основе экспериментальных данных. // С. Ю. Погорелов, К. Ю. Счастливец / Вестник НТУ «ХПИ». – Харьков, 2005. – №47. – С.153-158.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).