СПОСІБ ПРОГНОЗУВАННЯ МАСИ КРИЛА ЛІТАКА ТРАНСПОРТНОЇ КАТЕГОРІЇ В УМОВАХ ПРОЕКТНОЇ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-377127201437887Ключові слова:
спосіб, маса крила, розподілена маса, статистика, зовнішнє навантаження, регресивний аналіз, паливна системаАнотація
Запропоновано спосіб прогнозування загальної та розподіленої маси крила літака транспортної категорії в умовах проектної невизначеності на етапах ескізного проектування.
Посилання
Бондарь Ю. І. Математична модель крила пружного літака і вплив її параметрів на зовнішні навантаження , отримані з урахуванням ефектів статичної аеропружності. Відкриті інформаційні та комп'ютерні інтегровані технології: зб. науч. трудов Нац. аерокосм, ун-ту ім. Н. Є. Жуковського "ХАІ" . - Вип. 53.X , 2012. - С.144 - 151.
Шейнін В. М., Козловський В. І. Вагове проектування та ефективність пасажирських літаків. - М.: Машинобудування,1977. – 337 с.
Torendeek E. Onick estimation of wing structural weight for preliminary aircraft design . Aircraft Engineering . II.1972. - p. 382.
Фадеев М.М. Вагові формули літака і його частин. Авіаційна вага. - «Праці ЦАГІ », № 42, 1939, М; 52с.
Шенлі Ф. Р. Аналіз ваги і міцності літакових конструкцій. М. , Оборонгіз, 1957, 406с.
Кузнєцов О. С. Вибір геометричних параметрів літака інтегральної схеми на основі високоточного математичного моделювання // Известия Самарського наукового центру Російської академії наук . - 2011. - Т.13 (39). - № 1 (2). - С.318 - 321.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).