Дослідження режиму попереднього заспокоєння супутника
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771482024317868Ключові слова:
керування, магнітометр, датчик кутової швидкостіАнотація
Розроблені концептуальні засади та метод створення високопрохідного автономного наземного роботизовного комплексу та метод його побудови для роботи в умовах складної місцевості та при дії засобів радіоелектронної боротьби. На основі світового досвіду створення високоточних автономних роботизованих комплексів з застосування інерціальних систем навігації запропоновано та досліджено комплексування в навігаційній системі магніто-інерціальних методів, систем технічного зору з розпізнаванням образів та прив’язкою до місцевості і штучного інтелекту. Розроблена модель похибок навігаційної системи. Приводяться розрахунки точності складових елементів навігаційної системи та точність визначення параметрів руху роботизованого комплексу.
Посилання
Wisniewski R. Satellite Attitude Control Using Only Electromagnetic Actuation. – Aalborg University: Department of Control Engineering, 1997. – 150 p.
Fauske K. M. NCUBE Attitude Control. – NTNU: Department Of Engineering Cybernetics, 2002. – 150 p.
G. Juchnikowski, T. Barcinski, J. Lisowski Optimal control gain for satellite detumbling using B-dot algorithm // Proceedings of the EuroGNC 2013, 2 nd CEAS Specialist Conference on Guidance, Navigation & Control, Delft University of Technology, Delft, The Netherlands, April 10-12, 2013.
Leomanni M. Comparison of Control Laws for Magnetic Detumbling. Research Gate (2012).
Павловський М. А. Теоретична механіка: Підручник. – К.: Техніка, 2002. – 512 с.
Коваленко А. П. Магнітні системи керування космічними летальними апаратами. – Машиностроение, 1975. – 247 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).