Аналіз інформаційних технологій керування проектними даними
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771372019177782Ключові слова:
декомпозиція, складний технічний об'єкт, синтез, розрахункова модельАнотація
У статті аналізуються проблеми інформаційних технологій, що використовуються в сучасних розрахункових програмних комплексах, призначених для вирішення задач проектування складних технічних об'єктів. Досліджено схеми взаємодії розрахункових моделей елементів складних технічних об'єктів, а також проблеми використання сучасних СКБД для управління процесом обміну даними в межах проекту. Показано, що для управління процесом синтезу розрахункових моделей складних технічних об'єктів найбільш оптимальні об'єктно-орієнтовані СКБД.
Посилання
MSC. Nastran 2012. Linear Static Analysis. User’s Guide. 2012. С. 772.
www.ans.com.ru. Руководство по основным методам проведения анализа в программе ANSYS. 2006. С. 399.
Борисов В. В. Методы синтеза конечно-элементной модели планера грузового самолета / В. В. Борисов. – Саарбрюккен: LAP LAMBERT Academic Publishing, 2014. – 139 с.
Windchill, ProjectLink. - http: // www/ urss.ru/.
Программный комплекс АРМ WinMachine. http://www.consistent.ru/download/marketing.
CATIA, универсальная CAD/CAM/CAE/PDM система. http://www.catia.ru/productsNEW.htm.
Уорсли Д., Дрейк Д. PostgreSQL для профессионалов. -М.: Питер, 2003. С. 498.
Борисов В. В. Система автоматизированного управления проектными данными / В. В. Борисов, В. П. Зинченко, И. П. Муха// Адаптивные системы автоматизированного управления. 2011. №19(39). -С. 2334.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).