Підвищення точності мікромеханічного гіроскопа за рахунок викоритання в ситемі керування кількох однотипних чутливих елементів
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771372019176943Ключові слова:
мікромеханічний гіроскоп, точність, статистичні характеристикиАнотація
Наводяться результати експериментального дослідження характеристик нульового сигналу мікромеханічного гіроскопа. Встановлені статистичні характеристики сигналу. Показана ефективність комплексної обробки сигналів групи датчиків для зменшення випадкової складової похибки.
Посилання
Apostolyuk V. Coriolis vibratory gyroscopes//Springer-2016-117p.
Джашитов В.Э., Панкратов В.M., Лестев А.M., Попова И.В. Температурные и технологические погрешности микромеханических гироскопов // Материалы VII Санкт-Петербургской международной конф. по интегрированным навигационным системам. 2000- С. 60-71.
Джашитов В.Э., Лестев А.M., Панкратов В.M., Попова И.В. Влияние температурных и технологических факторов на точность микромеханических гироскопов // Гироскопия и навигация. 1999. № 3. С. 3-16.
С.Г.Кучерков, Д.И.Лычёв, А.И.Скалон, Л.А.Чертков. Использование вариаций Аллана при исследовании характеристик микромеханического гироскопа на поворотном стенде: "Гироскопия и навигация" №4 (39), 2002.
Б. І. Мокін, В. Б. Мокін, О. Б. Мокін. Математичні методи ідентифікації динамічних систем // Навчальний посібник. ВНТУ.- 2010р.-260 с.
Buck, John R., Michael M. Daniel, and Andrew C. Singer. Computer Explorations in Signals and Systems Using MATLAB®. 2nd Edition. Upper Saddle River, NJ: Prentice Hall, 2002.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 О. В. Збруцький, В. Ю. Трунов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).