Вплив повітряного гвинта на аеродинамічні характеристики надувного крила
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771362018158308Ключові слова:
надувне крило, комбіноване крило, повітряний гвинт, несучі властивості, момент тангажу, горизонтальне оперення, балансуванняАнотація
Виконано моделювання методами обчислювальної аеродинаміки (панельно-вихровий метод) обтікання розрахункових моделей надувного (комбінованого) крила з різними положеннями та числом В повітряного гвинта. Отримані аеродинамічні характеристики, здійснено аналіз зміни несучих властивостей та критеріїв статичної поздовжньої стійкості. Проведено оцінку статичної поздовжньої стійкості при встановленні горизонтального оперення на різній висоті відносно крила.
Посилання
Beaverstock, C. S. Performance Comparison between Optimised Camber and Span for a Morphing Wing / Beaverstock, C. S.; Woods, B. K. S.; Fincham, J. H.–M.; Friswell, M. I. // Aerospace 2015, 2, P. 524–554.
Z. Jun-Tao Analysis and Flight Test for Small Inflatable Wing Design / Z. Jun-Tao, H. Zhong-xi, G. Zheng, G. Li-li // International Journal of Mechanical, Aerospace, Industrial, Mechatronic and Manufacturing Engineering. – 2012. – № 9, Vol:6. – P. 1934–1939.
Brown A. Inflatable wing uav experimental and analytical flight mechanics: дис. Master of Science: Aerospace Engin / Brown Ainsmar – Georgia Institute of Technology, 2011. – 90 p.
Ортамевзі Г. Розрахунково-експериментальна оцінка аеродинамічних характеристик надувного крила, що деформується. – Рукопис. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.07.01 – Аеродинаміка та газодинаміка літальних апаратів. Національний авіаційний університет Міністерства освіти та науки України, Київ, 2016.
Зінченко Д. М. «Розрахунково-експериментальна оцінка аеродинаміч-них характеристик літака з механізованим крилом». Дисертація на здобуття наукового ступеня к.т.н. Київ 2007 р.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Богдан Андрійович Гевко, Дмитро Миколайович Зінченко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).