Робастна система керування надзвукового літального апарату
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771362018149910Ключові слова:
літальний апарат, критерій якості, коригуючий пристрій, орган керуванняАнотація
Синтезовані закони керування параметрами руху надзвукового літального апарату, що забезпечують необхідну якість для всіх можливих траєкторій польоту. Для синтезу використовувалася Н∞ теорія. У статті наведено вирази для критеріїв якості, їх числові значення, а також амплітудно-частотні характеристики системи, вагові функції і числові значення параметрів коригувальних пристроїв.Посилання
Bogoslavec', R.O., Burnashev, V.V. and Ponomarenko K.V., (2017), “Robastna systema keruvannja bezpilotnym lital'nym aparatom “,Mehanika giroskopichnyh system, № 34, pp. 14 – 21.
Lebedev, A.A. and Chernobrovkin, L.S , (1973), Dinamika poleta bespilotnyh letatel'nyh apparatov: uchebnoe posobie dlja vuzov, [Flight dynamics of unmanned aerial vehicles: a manual for universities], Mashinostroenie, , Moscow, Russia.
Zaval'naja, O.S. and Burnashev, V.V.,(2015), “Upravlenie dvizheniem bespilotnogo letatel'nogo apparata v uslovijah neopredelennosti” ,[ Unmanned aerial vehicle movement control in the face of uncertainty], Mechanics of gyroscopic systems, №29, pp. 15 – 23.
Pupkov, K.A.and Egupov, N.D (2004), Metody klassicheskoj i sovremennoj teorii avtomaticheskogo upravlenijaTeorija optimizacii avtomaticheskogo upravlenija ,[ Methods of classical and modern theory of automatic control. The theory of optimization of automatic control] , vol. 4,Izdatel'stvo MGTU im. N.Je. Baumana, Moscow,Russia.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).