Структурний аналіз матриц піддатливості криволінійних стержнів
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771362018149684Ключові слова:
матрица податливости, упругий элемент, симметрияАнотація
В даний час значний інтерес у розробників навігаційних приладів, зокрема, таких як динамічно настроюємі гіроскопи, викликає проектування пружних елементів, що володіють заданими властивостями. У свою чергу неабиякої актуальності має розробка оптимальних конструкцій пружних елементів, що забезпечують необхідну жорсткість крила літака. Тому, якщо оптимізація проводиться, наприклад, в рамках етапу концептуального проектування, на якому допускаються певні спрощення, то для правильного відтворення найбільш істотних особливостей силової роботи каркаса крила доцільно застосовувати його ідеалізовану стрижневу конструкцію.Посилання
Balabanov, I.V., Balabanova, T.V.and Zbruckij, A.V., (2013), Raschet i optimizacija dvuhramochnogo dinamicheski nastraivaemogo giroskopa, [Calculation and optimization of a two-frame dynamically tuned gyroscope], NTUU «KPI», Kyiv, Ukraine.
Obrazcov, I.F., Savel'ev, L.M. and Hazanov, H.S., (1985), Metod konechnyh jelementov v zadachah stroitel'noj mehaniki letatel'nyh apparatov, [The finite element method in problems of structural mechanics of aircraft], Vyssh. shk., Moscow,Russia.
Feodos'ev, V.I. (1979), Soprotivlenie materialov, [Resistance of materials], Nauka, Moscow,Russia.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Олег Юрійович Гаваза, Ігор Валерійович Балабанов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).