Система зчислення шляхубезпілотного літального апарату за допомогою оптичної камери
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771362018147279Ключові слова:
камера, літальний апарат, визначення координатАнотація
У роботі розглядаються система зчислення шляху на основі оптичної камери, яка обчислює поточні координати місцезнаходження повітряного судна, аналізуючи відеоінформацію, шляхом порівняння послідовності зображень. Основна увага приділена тріангуляції точки, оцінці руху камери за допомогою методу «2D-to-2D»,, та алгоритму визначення особливих точок.Посилання
Alcantarilla, P.F., Bartoli, A. and Davison, A.J. (2012), “KAZE Features” , Computer Vision , ECCV, pp 1 — 14.
Scaramuzza, D. and Fraundorfer, F., (2012), “Visual odometry”, IEEE Robotics & automation magazine. pp. 1 — 13.
Hartley, R. and Zisserman, A., (2003), Multiple view geometry in computer vision. Second edition , Cambridge: Press-2.
##submission.downloads##
Опубліковано
2018-10-15
Номер
Розділ
Системи та процеси керування
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Богдан Олегович Козлов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).