Оцінка стану динамічного стенду авіаційного тренажера
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771352018145611Ключові слова:
динамический стенд, тренажер, гидроприводАнотація
На основе опыта регулирования, испытаний и эксплуатации динамических стендов в составе комплексных тренажеров самолетов Ил-86НП, Ил-62М3, Ил-96-300 и Ту-204 (Россия, Пензенское конструкторское бюро моделирования), Ан-74ТК-200 (Украина, ДП «Антонов») предложено решение проблемы анализа состояния динамических стендов, выявление недостатков динамических стендов и оценки пригодности динамических стендов для использования в составе комплексных тренажеров самолетов для обучения и переобучения пилотов. Этот подход включает разработанное управление динамическим стендом и его гидроприводом и обобщенную методику использования результатов испытаний для выявления недостатков динамических стендов и их гидроприводов.Посилання
Stewart, D. A (1966), “Platform with Six Degrees of Freedom” Aircraft Engineering,
v. 38, № 4, pp. 30-35.
Tehnicheskij akt № 3330-01-16 po rezul'tatam dorabotki sistemy upravlenija
dinamicheskim stendom trenazhjora KTS-74. (2017), Utverzhdennyj
Zam. Glavnogo konstruktora A.Ju. Kurganskim.
Evlanov, L. G. (1979), Kontrol' dinamicheskih system, [Control of dynamic systems] , Nauka, Moscow, Russia.
Kabanjachij, V. V. (2001), “Harakteristiki dinamіchnih stendіv avіacіjnih trenazherіv”, Vіsnik NAU, №4, pp. 68-74.
Adams, J. J. (1970), Dynamic Requirements for Simulator Servo Drive Mechanisms,AIAA Paper 70-355, pр. 1-5.
Gamynin, N. S. (1972), Gidravlicheskij privod sistem upravlenija, [Hydraulic actuator of control systems], Mashinostroenie, Moscow, Russia.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).