Адаптивна вінглета
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771352018143891Ключові слова:
адаптивна вінглета, оптимальний кут атаки, закінцівка крилаАнотація
Наведено концепцію вертикальної закінцівки крила літака з можливістю повороту навколо вертикальної осі літака. Адаптивна вінглета призначена для встановлення оптимального кута атаки вертикальної кінцевої поверхні крила на всіх режимах польоту літака, а також для керування літаком в каналі рискання та крену.Посилання
Bondar, Ju. І. and Suhov, V. V. (2011), Koncevye ajerodinamicheskie poverhnosti, , Access mode: http://www.b737.org.uk/winglets.htm.
Chicherov, N. A. (1991), “Nekotorye rezul'taty parametricheskih issledovanij kryl'ev s koncevymi shajbami”, Trudy CAGI, Vyp. 2504. pp. 22-49.
Glinkina, A. M. (1940), “Vlijanie formy koncov kryla na ego ajerodinamicheskie harakteristiki”, Trudy CAGI, Vyp. 474, pp.20.
Glushhenko, P. A. (2017), Analіz osoblivostej rіznih tipіv kіncevih aerodinamіchnih poverhon' ta їh vplivu na aerodinamіchnі harakteristiki krila lіtal'nogo aparatu,[ Analysis of the peculiarities of different types of finite aerodynamic surfaces and their influence on aerodynamic characteristics
wings of the aircraf].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).