Розрахунок несиметричної тривимірної течії продуктів згоряння у малогабаритному РДТТ
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771342017130240Ключові слова:
РДТТ, двигун увода обтикателя, ansys(cfx), внутрибалистический расчет, течение газаАнотація
Наведено результати чисельного розрахунку внутрібаллістіческіх харак-теристик РДТТ відведення обтічника ракети для трьох моментів роботи двигуна у різних перетинах. Результати розрахунку були отримані за допомогою програмного пакету ANSYS (CFX). Результати чисельного рішення поставленого завдання можуть використовуватися у теплових розрахунках РДТТ. Запропонованоний підхід до вирішення завдання може бути використаний під час розрахунку РДТТ різного призначення.Посилання
Москвичев А. Применимость моделей турбулентности, реализованных в Ansys CFX для исследования газодинамики в щелевом канале ТНА ЖРД / А. Москвичев // Вестник Воронежского государственного технического университета. — 2013. — Т. 9, № 5–1. — С. 82–85.
Шапиро Я. М. Теория ракетного двигателя на твердом топливе/ Я. М. Шапиро, Г. Ю. Мазинг, Н. Е. Прудников. – Москва: Военное издательство Министерства Обороны СССР, 1966. – 258 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2017-12-29
Номер
Розділ
Прилади та методи контролю
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).