СТРУКТУРА ТА ВЛАСТИВОСТІ НАНОМОДИФІКОВАНИХ БАГАТОКОМПОНЕНТНИХ СПЛАВІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771332017119673Ключові слова:
структура, нікелевий сплав, модифікація, багатокомпонентні сплави, алюмінієвий сплав, плазмохімічний синтезАнотація
Розглянуто вплив легуючих елементів на структуру та властивості нікелевих і алюмінієвих сплавів. Досліджено вплив наномодифікування на макроструктуру та міцносні властивості сплавів ЖСЗДК, АМг6 і 01570 та сталей 09Г2С и 10Г2.Посилання
Богуслаєв В. О., Качан О. Я., Калініна Н. Є. Авіаційно-космічні матеріали та технології / В. О. Богуслаєв, О. Я. Качан, Н. Є. Калініна //– Запоріжжя: Мотор Сич, 2005.–385 с.
Калинина Н. Е. Технологические особенности наномодифицирования литейных жаропрочных никелевых сплавов / Н. Е. Калинина, А. Е. Калиновская, В. Г. Калинин // Компрессорное и энергетическое машиностроение. – 2013.–№ 1(31).–С. 54–56.
Каблов E. Н. Литые лопатки газотурбинных двигателей. - М.: МИСИС, 2001. – 631 с.
Калинина H. E. Особенности наномодифицирования многоком-понентных нике¬левых сплавов / Н. Е. Калинина, А. Е. Калиновская, В. Г. Калинин и др. // Авиационно-космическая техника и технология. – 2012. – № 7(94). – С. 23–26.
Елагин В. И. Алюминиевые сплавы, легированные скандием / В. И. Елагин, В. В. Захаров, Т. Д. Ростова // Металловедение и термиче¬ская обработка металлов. – 1992. – № 1. –С. 24–28.
Ищенко А. Я. Свариваемые алюминиевые сплавы со скандием / А. Я. Ищенко, Т. М. Лабур // К.: КВ1Ц, 1999. – 116 с.
Энциклопедия машиностроения/ Под ред. К. Ф. Фролова. –Т. II-2. Стали и чугуны- М. Машиностроение, 2001–126 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).