РОЗРОБКА ЕЛАСТОМЕРНОГО МАТЕРІАЛА ДЛЯ ВНУТРІШНЬОГО ТЕПЛОЗАХИСТНОГО ПОКРИТТЯ РАКЕТНОГО ДВИГУНА ТВЕРДОГО ПАЛИВА
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771332017119626Ключові слова:
еластомернИЙ матеріал, теплозахисне покриття, ракетний двигун, композиційний матеріалАнотація
У статті відображені основні результати робіт, які пов'язані з розробкою рецептурного складу та технології виготовлення еластомерного матеріалу, котрий використовують під час виготовлення внутрішнього теплозахисного покриття корпусів ракетних двигунів твердого палива із полімерних композиційних матеріалів.Посилання
Санін Ф. П. Твердопаливні ракетні двигуни. Матеріали і технології: підручн. / Ф. П. Санін, Л. Д. Кучма, Є. О. Джур, А. Ф. Санін – Д.: ДГУ, 1999. – 320 с.
Алексєєв Ю. С. Технологія виробництва ракетно-космічних літальних апаратів: навч. посібн. / Ю. С. Алексєєв, О. Є. Джур, О. В. Кулик та ін.; за ред. д-ра техн. наук Є. О. Джура.– Д.: АРТ-ПРЕС, 2007.– 480 с.
Джур Є. О. Полімерні композиційні матеріали в ракетно-космічній техніці: Підручник / Є. О. Джур, Л. Д. Кучма, Т. А. Манько, В. Г. Сітало, Ф. П. Санін, А. Ф. Санін. – К.: Вища освіта, 2003. 399 с.
Каблов Е. Н. Инновационные разработки ФГУП «ВИАМ» ГНЦ РФ по реализации «Стратегических направлений развития материалов и технологий их переработки на период до 2030 года» // Авиационные материалы и технологии. 2015. №1 (34). С. 3–33.
Каблов Е. Н. Химия в авиационном материаловедении // Российский химический журнал. 2010. Т. LIV. №1. С. 3-4.
Алифанов Е. В. Особенности рецептур резин на основе этиленпропиленовых каучуков и их применение в изделиях специального назначения (обзор) / Е. В. Алифанов, А. М. Чайкун, М. А. Венедиктова, И. С. Наумов // Авиационные материалы и технологии 2015 32 С. 51 55.
Кошелев Ф. Ф. Общая технология резины. / Ф. Ф. Кошелев, А. Е. Корнев, А. М. Буканов //М.: Химия, 1987. – 527 с.
Большой справочник резинщика в 2 ч. М.: Техинформ, 2012. – 1385 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).