Дослідження процесів у детонаційних ракетних двигунах
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771332017119369Ключові слова:
детонаційний ракетний двигун, детонаційний фронт, експериментальні дослідження, ініціація детонаціїАнотація
Запропоновано схему детонаційного ракетного двигуна з ініціацією імпульсів ротаційною детонаційною хвилею. Розроблено фізичні моделі і випробувальний стенд для підтвердження її роботоздатності. Наведено результати експериментальних досліджень у вигляді ілюстрацій і значень швидкості фронтів. З них можна зробити висновок про роботоздатність запропонованої схеми. Виявлено розмір комірки сітки, яка блокує розповсюдження дефлаграційного і детонаційного фронтів для даних умов експерименту.Посилання
Импульсные детонационные двигатели / под ред. д. ф.-м. н. С. М. Фролова – М.: ТОРУС ПРЕСС, 2006. – 592 с.
Булат П. В. Обзор проектов детонационных двигателей. Ротационные детонационные двигатели. / П. В. Булат, Н. В. Продан // Фундаментальные исследования. – 2013. – № 10. – С. 1672 – 1975.
Быковский Ф. А. Непрерывная спиновая детонация / Ф. А. Быковский., С. А. Ждан – Рос. акад. наук, Сиб. отд-ние, Институт гидродинамики им. М. А. Лаврентьева. – Новосибирск: Изд-во СО РАН, 2013 – 423 с.
Нетлетон М. Детонация в газах / пер. с англ. – М.: Мир, 1989. – 280 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).