ФОРМУВАННЯ КОНТУРУ ФАЗОВОГО АВТОНАЛАШТОВУВАННЯ ЧАСТОТИ
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771322016107081Ключові слова:
гіроскоп, прямий цифровий синтез, фазове авто- налаштування частотиАнотація
При створенні деяких типів приладів з резонаторами, які працюють на резонансних частотах, одним з важливих факторів, який визначає точності параметри приладу, є обґрунтоване формування параметрів контуру зворотного зв’язку приладу, зокрема контуру фазового автоналаштування частоти.
Наведена методика визначення параметрів контуру фазового автоналаштування частоти, який спроектовано на базі мікросхем прямого цифрового синтезу (DDS), що забезпечує виконання точностних вимог, стійкості системи та заданої смуги пропускання.
Цей метод може бути використано також для синтезу контуру фазового автоналаштування частоти на базі інших типів мікросхем.
Посилання
Матвеев В. А. Навигационные системы на волновых твердотельных гироскопах / В. А. Матвеев, Б. С. Лунин, М. А. Басараб. – М.: ФИЗМАТЛИТ, 2008. – 240 с.
Jungshin Lee. Design and verification of a digital controller for a 2-piece hemispherical resonator gyroscope / Lee Jungshin, Yun Sung Wook, Rhim Jaewook // Sensors. – 2016. - №16 (4), 555. – Mode of access: www.mdpi.com/journal/sensors.
Lynch D. D. Vibratory Gyro Analysis by the Method of Averaging // Proc. 2nd St. Petersburg International Conf. on Gyroscopic Technology and Navigation. Russia, May 24–25, 1995. P. 26–34.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).