ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ВИМІРЮВАННЯ АМПЛІТУДИ В БЕЗКОНТАКТНИХ ПРИЛАДАХ КОНТРОЛЮ ТОВЩИНИ ПОЛІМЕРНИХ ПЛІВОК
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771322016106863Ключові слова:
амплітуда, точність, товщина, полімерна плівкаАнотація
Розглянуто методи вимірювання товщини полімерних плівок та методи підвищення точності вимірювання амплітуди в безконтактних приладах контролю товщини полімерних плівок. Запропоновано використання коефіцієнтів амплітуди та усереднення для визначення значення амплітуди сигналу відомої форми за результатами вимірювання середньовипрямленого та діючого значення в умовах впливу шумів і завад значного рівня. Розроблена структурна схема та проведені дослідження ефективності запропонованого методу.Посилання
Смышляев А.Р. Коррекция толщины полимерных пленок в процессе их изготовления / А.Р. Смышляев, Б.В. Бердышев, Ф. Губерман// Журнал «Полимерные материалы», – 2007 –№12, 2007 – с. 10-16
ГОСТ 18353-79 «Контроль неразрушающий. Классификация видов и методов»
Henry W. Ott, Noise reduction techniques in electronic systems, 2nd Edition // John Wiley & Sons, 1988 – 426
Туз Ю. М. Структурные методы повышения точности измерительных устройств / Туз Ю. М. – К.: Издательское объединение «Вища школа», 1976. – 256с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).