ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ЯКОСТІ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВТОЗАПРАВНИХ КОМПЛЕКСІВ НА ЇХ ЕФЕКТИВНІСТЬ
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771332017100728Анотація
Дана робота присвячена дослідженню впливу якості програмного забезпечення (ПЗ) автозаправних комплексів на їх ефективність. Проаналізовано моделі якості ПЗ та приводяться їх принципи побудови, які застосовані для розробки моделі якості ПЗ автозаправних комплексів. Розглядається система оцінювання ефективності (KPI) станції та обґрунтовується вибір ключових показників ефективності для поставленої задачі. Запропонована система прогнозування на основі нейронної мережі, показується, як проектувати, розробляти, навчати нейронну мережу, а саме реалізацію алгоритмів навчання.
Посилання
Firesmith D. G. Common concepts underlying safety, security, and survivability engineering, Technical Note CMU/SEI-2003-TN-033, Carnegie Mellon Software Engineering Institute. 2003
Рассел, Норвиг: Искусственный интеллект. Современный подход. Ви-льямс, 2015 г.–1408 с.
Boehm B. W., Brown J. R., Kaspar H., Lipow M., MacLeod G. J., Merritt M. J.. Characteristics of Software Quality, TRW Series of Software Technology, Amsterdam, North Holland, 1978. 166 p.
Заенцев І. В. Нейронні мережі: основні моделі І. В. Заенцев.- Воронеж: Изд-во Воронезького госуд. ун-ту, 1999. - 76 с.
Круглов В. В., Борисов В. В. Искусственные нейронные сети. Теория и практика.М.: Горячая линия-Телеком, 2002. - 382 с.
Рутковська Д. Нейронні мережі, генетичні алгоритми і нечіткі системи Д. Рутковська, М. Піліньскій, Л. Рутковський.- М .: Гаряча лінія Телеком, 2006. - 452 с.
Воронівка Г. К. Генетичні алгоритми, штучні нейронні мережі і про-блеми віртуальної реальності Г. К. Вороновський, К. В. Махота, С. Н. шів: ОСНОВА, 1997. - 112 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).