Моделювання високовольтного широкосмугового вимірювального підсилювача
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771322016100533Ключові слова:
операційний підсилювач, адитивна корекція, MicroCapАнотація
В даній роботі було розглянуто та проаналізовано модель реалізації підсилювача на 1000 В у діапазоні до 100 кГц на основі послідовно адитивно включених операційних підсилювачів. Визначені її основні недоліки, а саме спотворення форми сигналу на частотах близьких до 100 кГц. Запропоновано метод вирішення цієї проблеми шляхом включення схеми адитивної корекції з внутрішнім суматором. На основі цих досліджень була змодельована і проаналізована принципова схема даного підсилювача в середовищі програми MicroCap.Посилання
Туз Ю. М. Широкосмугові високовольтні вімірювальні підсилювачі / Ю. М. Туз, М. А. Афанасьєв // монографія за редакцією Ю. М. Туза. – К.:«Корнійчук», 2012. – 92 с.
Туз Ю. М. Структурные методы повышения точности измерительных устройств / Ю. М. Туз // – Издательское обьединение “Выща школа”, 1976, 256 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2016-11-15
Номер
Розділ
Механіка елементів конструкцій
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).