Імітаційне моделювання вихідної потужності сонячної батареї мікросупутника
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771322016100202Ключові слова:
мікросупутник, сонячна батарея, імітаційне моделюванняАнотація
В цій статті розроблено імітаційну модель для визначення коефіцієнта вихідної потужності СБ при русі мікросупутника по сонячно-синхронній орбіті, з урахуванням вибору параметрів орбіти і кута встановлення неорієнтованих СБ на корпусі мікросупутника. Визначення даного коефіцієнта сприяє прогнозуванню отриманої енергії від СБ, що в свою чергу підвищує енергоефективність мікросупутника протягом всього існування на орбіті.
Посилання
Орбиты спутников дистанционного зондирования Земли – Москва «Радио и связь», 2004. А.А. Чернов, Г.М. Чернявский, 128 с.
В. П. Дьяконов MATLAB 6.5 SPl/7 + Simulink 5/6. Основы применения. Серия «Библиотека профессионала». - М.: СОЛОН Пресс, 2005.
Охоцимский Д.Е., Сихарулидзе Ю.Г. Основы механики космического полёта. - М.: Наука, 1990. - 446с.
Ю.Ф Даниев, А.В Демченко, В.С. Зевако, А.М. Кулабухов, В.В. Хуторный «Космические летальные аппараты». - Нац. косм. агентство Украины. - Д. : Систем. технологии, 2005. – 123с.
С.В. Губин, И.Г. Бурым, В.В. Дебелый Национальный аэрокосмический университет им. Н. Е. Жуковского «ХАИ», Украина, «Оценка освещенности и температуры солнечных батарей молодежного микроспутника».
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).