Багатолонжеронне з’єднання від’ємної частини крила із центропланом
DOI:
https://doi.org/10.20535/0203-3771382019203014Ключові слова:
стик крила, з’єднання крила, фланцевий стик, багатолонжеронний стик, розрахунок НДСАнотація
Досліджено вплив товщини обшивки консолі крила транспортного літака на розподіл напружень в зоні багатолонжеронного стику з центропланом. Розроблені рекомендації щодо оптимізації жорсткісних параметрів елементів багатолонжеронного стику. Результати дослідження представлені у вигляді діаграм та графіків. Показано, що наявність додаткових лонжеронів, через які здійснюється передача навантажень з консолі крила на центроплан не впливає на розподіл напружень в перерізі кесону, починаючи з відстані, яка дорівнює половині довжини додаткових лонжеронів. Показано, що вагові характеристики багатолонжеронного стику приблизно відповідають ваговим характеристикам звичайного фланцевого стику.
Посилання
Глаголев А. Н., Гильдинов М. Я., Григоренко С. М. Конструкция самолетов.-М, Машиностроение, 1975, 480 с.
Василевский Е. Т., Гребеников А. Г. , Ефремов А. Ю. , Ефремова Н. В. . Метод интегрированного проектирования, конструирования и моделирования высокоресурсного фитингового стыка крыла с центропланом самолета транспортной категории // Открытые информационные и компьютерные интегрированные технологии. – Харьков: НАКУ «ХАИ», 2010. – Вып. 46. –С. 277–293.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Механіка гіроскопічних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).